Wycieczki Bieszczady

Informacja: 518 710 321

Spływ pontonowy w Bieszczadach rzeką San. Początek w Sanoku

Spływ pontonowy doliną Sanu. Jeśli szukasz wyjątkowej atrakcji w Bieszczadach, jesteś we właściwym miejscu! Spływ rzeką San to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu i wypoczynek.

Wybierając Bieszczady jako region odpoczynku warto urozmaicić sobie pobyt i skorzystać z atrakcji nie odkrytej jeszcze przez masową turystykę. Spływ Sanem daje możliwość spędzenia wspaniałych chwil podczas wypoczynku w otoczeniu czystej wody i zielonych lasów.

splyw

Popłyń leniwie z prądem, zapomnij o codzienności w otoczeniu dziewiczej przyrody, posłuchać delikatnego szumu wody, plusków pstrągów wyskakujących ponad powierzchnię wody. Na taką rzeczną wycieczkę możesz wybrać się z grupką przyjaciół, rodziną nawet z małymi dziećmi, szkolną wycieczką czy grupą dorosłych.

Jednorazowo możemy obsłużyć ponad 60 osobową grupę. Wszyscy płyniemy wyposażeni w wysokiej klasy sprzęt asekuracyjny w pięcio-osobowych pontonach raftingowych firmy NordBoat.
Spływy Sanem są bardzo spokojne i przeznaczone dla każdego! Jakość sprzętu, który używamy daje pewność bezpieczeństwa i pozwala się skupiać jedynie na przyjemności podróżowania z prądem rzeki. Niezależnie od wieku, kondycji fizycznej, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie. A więc pagaje w dłoń i witaj przygodo!

DCIM116GOPRO

Dla miłośników przygody w każdym wieku! Plan spływu pontonowego w Bieszczadach

1. Przejazd do miejsca spływu nad rzeką San w Sanoku.

2. Spotkanie z instruktorem/ratownikiem, dobór sprzętu asekuracyjnego, pagajów i dobór załóg pontonów. Nasze pontony to świetnej klasy pontony raftingowe firmy NordBoat, ze wzmocnionym dnem oraz częścią rufową, które potrafią wytrzymać o wiele więcej niż spokojne rekreacyjne spływy na Sanie! Każdy ponton zrobiony jest z wielowarstwowego materiału odpornego na przetarcia. System 5 komór powietrznych gwarantuje niezawodność! Pontony są 5 osobowe w charakterystycznym zielonym kolorze!

3. Spływ pontonowy na wybranej trasie rzeką San – od 1 do 5 godzinne spływy! Spływ pontonowy w Bieszczadach na rzece San należy do rekreacyjnych. Spokojne odcinki rzeki są doskonałe dla odpoczynku grup, które w bezpieczny sposób chcą zaznać podróżowania z nurtem. Wspaniałe są natomiast widoki towarzyszące takiej podróży. Będziemy mijać zielone wzgórza, osuwiska, rzadkie okazy ptaków, a ponad wodę nieraz wyskoczy górski pstrąg. Trudno o bliższy i bardziej naturalny kontakt z naturą i dziką przyrodą!

url

SPŁYW PONTONOWY | TRASY I CENY (Wypożyczenia pontonów dla klientów indywidualnych w miesiącach wakacyjnych):

SPŁYWY ODBYWAJĄ SIĘ NA TRASIE:

Sanok – Międzybrodzie – ok 5 km | czas około 60 min
lub
Sanok – Dębna – ok 9 km | czas ok 2-2,5 h
(po 30 września dostępna trasa Sanok – Mrzygłód – ok. 12 km | czas ok 2,5-3 h)

CENA : 39 zł / osoba (przy min. 4 osobach) poniżej 3 osób ryczałtowo 150 zł / ponton z osprzętem

Za komplet (ponton + kamizelki asekuracyjne + pagaje + worek wodoszczelny 10 l) waga zestawu ok 65 kg.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

– Zabierz ze sobą lekkie obuwie, które może się zamoczyć (np. sandały czy buty wodne, trampki)
– Pamiętaj o wodzie mineralnej czy innym napoju, którym ugasisz pragnienie. Batonik energetyczny czy inna przekąska pozwoli Ci zregenerować siły.
– Sprzęty elektroniczne lepiej zostawić na brzegu lub umieścić je w wodoodpornych opakowaniach.
– Warto zabrać ze sobą nakrycie głowy oraz krem do opalania, aby chronić się przed palącym słońcem. Ze spływu na pewno wrócisz z piękną opalenizną!
– Z miejsca zakończenia spływu zabieramy kierowcę z każdego pontonu do Sanoka po odbiór samochodu.

– Każdy uczestnik spływu pontonowego musi zapoznać się i zaakceptować regulamin spływu, który dostępny jest tutaj.

– W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest opieka lub pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawego na uczestnictwo dziecka w spływie, którą można pobrać tutaj.


Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy ODDZWONIMY, także za granicę

lub zadzwonić pod nr tel 518 710 321

Spływ Sanem – Formularz

 

Więcej przeczytasz na stronie spływ pontonami Sanok


Organizatorem spływu jest Biuro Turystyki Kulturowej PAWUK Anna Buk